Ogłoszenia Parafialne

II Niedziela Zwykła

17 Stycznia 2021 r.

 

  1. Za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę bardzo dziękuję mieszkańcom Złotkowa: Pani Sobczak, Państwu Tomczakom, Pani Kulczewskiej i Państwu Nawrockim.

  2. W minioną niedzielę na ogrzewanie plebani i kościoła zebraliśmy 512,00 zł. Bardzo dziękuję za ofiarność.

  3. Za tydzień 24 stycznia będziemy przeżywać Dzień Solidarności z ofiarami trzęsienia Ziemi w Chorwacji. Po każdej Mszy ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć to dzieło.

  4. W ramach spotkań duszpasterskich (kolędowych) pragnę zaprosić na wspólną modlitwę do kościoła na godz. 1800 w poniedziałek mieszkańców Janowa i Dankowa „A”, a we wtorek mieszkańców Dankowa. Jeżeli, ktoś ma dobrą wolę i chciałby złożyć ofiarę na parafię to bardzo proszę przygotować podpisaną, lub nie podpisaną kopertę i w czasie tych Mszy świętych za poszczególne rodziny złożyć ją na tacę. Za wyrozumiałość i dobroć serca w imieniu wszystkich parafian, jak i swoim już teraz wyrażam wdzięczność.

  5. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie, z naszej rodziny parafialnej, świętej pamięci Helenę Witkowską, której pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 1100. Polecajmy zmarłą Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek...