Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę po Bożym Narodzeniu

Niedziela, 27 Grudzień 2020 r.

Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę po Bożym Narodzeniu

Niedziela Świętej Rodziny

27 Grudnia 2020 r.

1. Za posprzątanie naszej świątyni na święta bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Złotkowa: Państwu Frątczak, dwóm rodzinom Państwa Pietrzaków i Pani Dąbek.

2. W piątek 1 stycznia przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Porządek Mszy świętych jak w niedzielę. Natomiast dzień wcześniej, po wieczornej Mszy świętej sprawowanej o godz. 1700, zapraszam na nabożeństwo kończące rok kalendarzowy.

3. Bardzo dziękuję, w imieniu wszystkich parafian, jak i swoim, tym, którzy zaangażowali się w przygotowanie i piękne przeżycie świąt Bożego Narodzenia. Zatem dziękuję Państwu Łobacz, Pani Malickiej oraz Liturgicznej Służbie Ołtarza za przygotowanie świątecznego wystroju naszej świątyni. Za oprawę muzyczną podczas sprawowanych Mszy świętych dziękuję Panu organiście oraz Aleksandrowi i Mai Wituckim, jak i również Pani Kindze Arend.