Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Adwentu

Niedziela, 20 Grudzień 2020 r.

Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Adwentu

IV Niedziela Adwentu

20 Grudnia 2020 r.

1. Do posprzątanie naszej świątyni na zbliżające się święta bardzo serdecznie zapraszam we wtorek na godz. 1900 mieszkańców Złotkowa: Państwa Frątczak, dwie rodziny Państwa Pietrzaków i Panią Dąbek.

2. Ostatnią już w tym roku Msze świętą roratnią, ku czci NMP, odprawimy we wtorek o godz. 1800.

3. W zakrystii są już tylko 3 małe świece Caritasu na wigilijny stół o wartości 7,00 zł. Do nabycia są też poświęcone opłatki wigilijne.

4. W minioną niedzielę na ogrzewanie plebani i kościoła zebraliśmy 632,00 zł. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiarność.

5. W czwartek przeżywać będziemy wigilię Bożego Narodzenia. Z racji pandemii i ograniczonej liczby uczestników w liturgii, Msze święte Pasterskie będą sprawowane o godz. 2200 i o północy. Natomiast w pierwszy i drugi dzień świąt Msze święte będą sprawowane jak w każdą niedzielę. Bardzo proszę, aby siadać w ławkach pojedynczo, tam gdzie jest karteczka z napisem WOLNE MIEJSCE. Podczas tych uroczystości będą włączone głośniki dla osób stojących na zewnątrz, lub siedzących w samochodach.

6. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie z naszej rodziny parafialnej świętej pamięci Franciszkę Mrozińską, której pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 1100. Polecajmy zmarłą Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek...