Ogłoszenia Parafialne

IV Niedziela Adwentu

20 Grudnia 2020 r.

  1. Do posprzątanie naszej świątyni na zbliżające się święta bardzo serdecznie zapraszam we wtorek na godz. 1900 mieszkańców Złotkowa: Państwa Frątczak, dwie rodziny Państwa Pietrzaków i Panią Dąbek.

  2. Ostatnią już w tym roku Msze świętą roratnią, ku czci NMP, odprawimy we wtorek o godz. 1800.

  3. W zakrystii są już tylko 3 małe świece Caritasu na wigilijny stół o wartości 7,00 zł. Do nabycia są też poświęcone opłatki wigilijne.

  4. W minioną niedzielę na ogrzewanie plebani i kościoła zebraliśmy 632,00 zł. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiarność.

  5. W czwartek przeżywać będziemy wigilię Bożego Narodzenia. Z racji pandemii i ograniczonej liczby uczestników w liturgii, Msze święte Pasterskie będą sprawowane o godz. 2200 i o północy. Natomiast w pierwszy i drugi dzień świąt Msze święte będą sprawowane jak w każdą niedzielę. Bardzo proszę, aby siadać w ławkach pojedynczo, tam gdzie jest karteczka z napisem WOLNE MIEJSCE. Podczas tych uroczystości będą włączone głośniki dla osób stojących na zewnątrz, lub siedzących w samochodach.

  6. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie z naszej rodziny parafialnej świętej pamięci Franciszkę Mrozińską, której pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 1100. Polecajmy zmarłą Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek...