Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Adwentu

Niedziela, 13 Grudzień 2020 r.

Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Adwentu

III Niedziela Adwentu

13 Grudnia 2020 r.

1. Za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę bardzo dziękuję mieszkańcom Złotkowa: Państwu Musiała, Manuszak, Świątek.

2. Zapraszam na Msze święte roratnie, ku czci NMP, które są sprawowane we wtorki i czwartki o godz. 1800.

3. W zakrystii jest już tylko 7 małych świec Caritasu na wigilijny stół o wartości 7,00 zł. Niestety dużych świec już nie ma. Do nabycia są też poświęcone opłatki wigilijne.

4. Za pośrednictwem Konferencji Episkopatu Polski, Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej, zwraca się z gorącym apelem do wszystkich osób, które przeszły chorobę COVID-19 o oddawanie osocza. Jak czytamy w Apelu „Badania naukowe potwierdzając, że osocze ozdrowieńców, podane we wczesnej fazie choroby, może zmniejszyć ryzyko zgonu […]. Dawcą może być każdy ozdrowieniec. Wystarczy zgłosić się – nie wcześniej niż po miesiącu od wyzdrowienia – do regionalnego centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa […]”.Wszystkim, którzy pozytywnie odpowiedzą na Apel serdecznie dziękujemy.

5. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na ogrzewanie plebani i kościoła. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca, a więc ofiary zbierane w tym dniu też przeznaczymy na ogrzewanie plebani i kościoła.

6. Zachęcam do nabywania nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.