Ogłoszenia parafialne na XXXIII Niezdielę Zwykłą

Niedziela, 15 Listopad 2020 r.

Ogłoszenia parafialne na XXXIII Niezdielę Zwykłą

XXXIII Niedziela Zwykła

15 Listopada 2020 r.

1. W sprawowanej Liturgii może w kościele przebywać nie więcej niż 12 osób. Oczywiście pierwszeństwo mają ci wierni, którzy gromadzą się na Mszy świętej, w których intencjach jest sprawowana Eucharystia.

2. Do posprzątania naszej świątyni w najbliższą sobotę, na godz. 900 zapraszam mieszkańców Złotkowa: Państwa Dolemba, Państwa Słowińskich, Państwa Kwiecińskich i Panią Budzińską.

3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to jednocześnie ostatnia niedziela Roku Liturgicznego.

4. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie świętej pamięci Waldemara Budkiewicza, którego pogrzeb odbył się wczoraj, świętej pamięci Włodzimierza Wiłkowskiego, którego pogrzeb odbędzie się w sobotę o godz. 1100 oraz świętej pamięci Kazimierza Połatyńskiego, o którym to pogrzebie poinformuję w późniejszym terminie. Polecajmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek...

5. Zachęcam do nabywania nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.