XXVIII Niedziela Zwykła

11 października 2020 r.

1. Dzisiaj po Mszach świętych ofiarami do puszek wspieramy Dzieło Nowego Tysiąclecia – Żywy Pomnik Świętego Jana Pawła II.

2. W sobotę na plebanie, na godz. 1000,zapraszam młodzież ze Szkół Ponadpodstawowych przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

3. Do posprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 zapraszam mieszkańców Złotkowa: Państwa Wituckich, Niedźwiedzińskich, Panią Michalak i Panią Żelek.

4. We wtorek 13 października zapraszam na godz. 1900 na ostatnie w tym roku Czuwanie Fatimskie. W tym dniu nabożeństwo różańcowe odprawimy po Mszy świętej.

5. Zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 1730. Dzieci i młodzież w sposób szczególny zapraszam na to nabożeństwo w piątek.

6. Dzień Dziecka Utraconego będziemy przeżywać 15 października, w czwartek, modląc się w tym dniu w intencji rodziców, którzy utracili swoje dzieci.

7. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.