XXV Niedziela Zwykła

20 września 2020 r.

1. Raz jeszcze pragnę serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uroczystego świętowania naszego parafialnego Odpustu ku czci Imienia NMP.

2. Dzisiaj na Mszy świętej o godz. 1100 dwanaścioro dzieci przystąpi po raz pierwszy do Komunii Świętej. Pozostałe Msze święte będą sprawowane o godz. 830 i 1500. Dzieci bardzo serdecznie zapraszam na Msze święte w poniedziałek i wtorek na godz. 1800. Proszę, aby dzieci uczestniczyły w tych Mszach świętych w albach komunijnych.

3. Msze świętą dziękczynną za zebrane plony, tak zwane Dożynki, odprawimy za tydzień 27 września na Mszy świętej o godz. 1130. W sposób szczególny na tę Mszę zapraszam rolników, hodowców, ogrodników, sadowników, pszczelarzy i działkowiczów, jak i tych wszystkich, którzy pragną Panu Bogu podziękować za dar plonów.

4. W minioną niedzielę na cele inwestycyjne zebraliśmy 2 103,00 zł. Bardzo dziękuję za hojność serca.

5. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.