XX Niedziela Zwykła

16 sierpnia 2020 r.

1. Dzisiaj, po każdej Mszy świętej, będziemy zbierać ofiary na rzecz osób poszkodowanym wybuchem w Bejrucie.

2. Za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę bardzo dziękuję mieszkańcom Złotkowa: Pani Rewers, Państwu Kołodziejczyk, Pani Dawidziak, Państwu Kapturskim i Państwu Siwińskim.

3. Osobne podziękowanie składam, w imieniu wszystkich parafian, na ręce czterech Panów, którzy chcą pozostać anonimowi, za odmalowanie wnęk przy stacjach Drogi Krzyżowej wokół kościoła.

4. Na cele inwestycyjne, w minioną niedzielę zebraliśmy 1 025,00 zł. Za ofiarność i zrozumienie bardzo dziękuję.

5. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej zapraszam na pierwszą próbę we wtorek 18 sierpnia na godz. 1900.

6. Zachęcam do zakupu i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.