XVIII Niedziela Zwykła

2 sierpnia 2020 r.

1. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 830 wymiana Tajemnic Członków Koła Żywego Różańca.

2. Za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę dziękuję mieszkańcom Złotkowa: Państwu Kosmowskich, Państwu Kanapa i Pani Zofii Guzik.

3. Szczególne podziękowania pragnę złożyć, w imieniu wszystkich parafian, na ręce Pana Marka Matuszakowi za użyczenie dźwigu z koszem i Panu Wiesławowi Frątczakowi za zainstalowanie na wieżyczce kościoła nowych głośników.

4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Wieczorem o godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu, następnie odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia i Litanię do Serca Pana Jezusa, a następnie okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 1800.

5. W czwartek 6 sierpnia przypada święto Przemienienia Pańskiego. Tradycyjnie w tym dniu gościmy w naszej parafii Kaszubską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. W tym roku pielgrzymi z Kartuz pielgrzymują w ograniczonym składzie osobowym. Proszę zatem Parafialny Zespół Caritas o przygotowanie poczęstunku na plebani dla pielgrzymów. Przewidywany czas przybycia do naszego Sanktuarium około godz. 1150 i będą u nas do 1250.

6. Zachęcam do zakupu i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.