Ogłoszenia parafialne na VII Niedzielę Wielkanocną

Niedziela, 24 Maj 2020 r.

Ogłoszenia parafialne na VII Niedzielę Wielkanocną

VII Niedziela Wielkanocna

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

24 maja 2020 r.

1. Nabożeństwa majowe będziemy odprawi w dni powszednie, od poniedziałku do piątku, o godz. 1730. W sobotę i niedzielę zachęcam, aby w gronie rodzinnym spotkać się na wspólnej modlitwie i wspólnie zaśpiewać Litanię do Matki Bożej.

2. Za posprzątanie naszej świątyni, na dzisiejszą niedzielę bardzo dziękuję Panią z Kalisk: Jaworskiej, Jasieckiej i Wojnarowskiej.

3. Dzisiaj w Kościele przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to również dzień szczególnej modlitwy za Kościół w Chinach.

4. Za tydzień będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która to Uroczystość kończy Okres Wielkanocny.

5. Trwamy w modlitwie nowennowej przed Uroczystością Zesłania Duch Świętego.

6. We wtorek 26 maja przypada Dzień Matki. W naszych modlitwach w tym dniu szczególnym pamiętajmy o naszych mamach.

7. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie naszą byłą parafiankę, świętej pamięci Helenę Szkudelską, której pogrzeb odbędzie się w naszej parafii we wtorek o godz. 1100. Polecajmy zmarłą Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek...

8. Zachęcam do zakupu i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.