PARAFIA P.W. IMIENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
W ZŁOTKOWIE

Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkiego Postu

Niedziela, 29 Marzec 2020 r.

Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkiego Postu


Ogłoszenia Parafialne

V Niedziela Wielkiego Postu

29 Marca 2020 r.

  1. W związku z korona-wirusem po każdej Mszy świętej będziemy śpiewać Suplikację. Każdego dnia kościół będzie otwarty, w dni powszednie, od godz. 900 aż do zakończenia wieczornej Mszy świętej. W tym czasie cudowny obraz Matki Bożej Złotkowskiej będzie odsłonięty.

  2. Droga krzyżowa i Gorzkie Żale – odwołane.

  3. Proszę o gorącą modlitwę w intencji zarażonych, lekarzy, pielęgniarek i personelu medycznego. Zachęcam do żywej, codziennej i wspólnej modlitwy w rodzinach.

  4. Msze św. będą odprawiane wg normalnego porządku - gdy, w kościele nie będzie wiernych, w takim wypadku proszę o duchową łączność i modlitwę we wspólnocie domowej. W Mszach św. mogą uczestniczyć jedynie osoby związane z intencją mszalną – max. 5 osób!

  5. W tym tygodniu, od wtorku, spowiadać będę od 1730 do Mszy św. Jeśli będzie potrzeba, to również po Mszy św. Czekając na spowiedź zachowajmy odpowiednią odległość (tu również obowiązuje przepis dot. 5 osób). Istnieje również możliwość umówienia się na spowiedź św. - proszę o telefon. Przypominam, ze okres przyjęcia komunii św. wielkanocnej kończy się w tym roku 7.06.

  6. Posługa wobec chorych i starszych została ograniczona do tych, którzy znajdują się w niebezpieczeństwie śmierci. W związku z tym w I piątek miesiąca nie będzie odwiedzin chorych.

  7. Wszystkich chętnych zapraszam do duchowej łączności podczas sprawowania Mszy świętej o godz. 1130, która to Msza święta będzie transmitowana na żywo. Łączyć się możemy poprzez naszą stronę parafialną otwierając zakładkę „Transmisja Mszy świętej”.

 

BIURO PARAFIALNE

Od Poniedziałku do Piątku.
Bezpośrednio po Mszy świętej wieczornej.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele
8.30, 10.00, 11.30

Dni powszednie
18:00

 

KONTO PARAFII

Bank Spółdzielczy w Słupcy, Oddział w Kleczewie
55 8542 0001 3300 0228 0001 7553