PARAFIA P.W. IMIENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
W ZŁOTKOWIE

Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Wielkiego Postu

Niedziela, 08 Marzec 2020 r.

Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Wielkiego Postu


Ogłoszenia Parafialne

II Niedziela Wielkiego Postu 8 Marca 2020 r.

  1. Zachęcam do licznego udziału w nabożeństwach pasyjnych. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 1730, natomiast nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 1430. Po nabożeństwie Msza święta bez kazania. Kazania pasyjne w tym roku będzie głosił Ks. Mariusz Orlikowski.

  2. W dzisiejszą niedzielę przypada Dzień Pomocy dla dzieła „Ad Gentes”. Naszymi modlitwami i ofiarami składanymi do puszek po każdej Mszy świętej możemy wesprzeć posługę misyjną kościoła.

  3. Ludzi dobrej woli proszę o składanie ofiar w zakrystii lub biurze parafialnym na kwiaty do Grobu Pańskiego. Tym, którzy już to uczynili bardzo serdecznie dziękuję.

  4. W ramach dekanatu organizujemy wyjazd na beatyfikację Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Wyjazd jednodniowy odbędzie się 7 czerwca. Koszt wyjazdu to suma 60,00 zł. W ramach pielgrzymki będzie miało miejsce zwiedzanie świątyni Opatrzności Bożej.

  5. W najbliższą sobotę zapraszam na plebanię na godz. 1000 młodzież klas VII Szkoły Podstawowej przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

  6. Za tydzień w III Niedzielę Wielkiego Postu zaczynamy nasze parafialne rekolekcje. Ojciec rekolekcjonista będzie w niedzielę głosił nauki na każdej Mszy świętej. W poniedziałek, wtorek i środę poprowadzi nauki, rano, dla dzieci i młodzieży z naszej Szkoły Podstawowej, natomiast na Mszach świętych wieczornych wygłosi nauki dla dorosłych. Środa będzie też dniem spowiedzi świętej w naszej parafii.

  7. Do posprzątanie naszej świątyni w najbliższą sobotę na godz. 900 zapraszam mieszkańców Kalisk: Państwa Przybylskich, Nowaków i Pawlaczyków.

  8. Zachęcam do nabywania „Przewodnika Katolickiego”.

BIURO PARAFIALNE

Od Poniedziałku do Piątku.
Bezpośrednio po Mszy świętej wieczornej.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele
8.30, 10.00, 11.30

Dni powszednie
18:00

 

KONTO PARAFII

Bank Spółdzielczy w Słupcy, Oddział w Kleczewie
55 8542 0001 3300 0228 0001 7553