V Niedziela Zwykła

9 Luty 2020 r.

1. We wtorek przeżywamy wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dni przypada Światowy Dzień Chorego.

2. Do posprzątania naszej świątyni w najbliższą sobotę, na godz. 900 zapraszam mieszkańców Suchar i Woli Spławieckiej: Państwa Tabaczków, Kamińskich, Flejszmanów i Banasików.

3. W sobotę na godz. 1900 zapraszam na spotkanie, na plebanie Członków Rady Parafialnej i Ekonomicznej.

4. Za tydzień po Mszy świętej o godz. 1130 zapraszam na spotkanie młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania (klasy VII i VIII) wraz z rodzicami.

5. W zakrystii możemy nabyć publikację o Słudze Bożym Kardynale Stefanie Wyszyńskim w cenie 10,00 zł.

6. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie świętej pamięci Henryka Wojciechowskiego. Polecajmy zmarłego miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek...

7. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.