Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Adwenu

Niedziela, 15 Grudzień 2019 r.

Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Adwenu

III Niedziela Adwent

15 Grudnia 2019 r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje adwentowe. Głosi je Ks. dr Radosława Kaźmierski – Dyrektor do spraw administracyjnych PWSD. Nauki rekolekcyjne będą głoszone na każdej Mszy świętej niedzielnej, oraz w poniedziałek na Mszy świętej o godz. 1800. We wtorek na Mszach świętych o godz. 930 i 1800. Ofiary zbierane w poniedziałek i wtorek przeznaczone są dla Księdza Rekolekcjonisty.

2. We wtorek przypada dzień spowiedzi świętej w naszym Sanktuarium. Księża z dekanatu będą posługiwać w konfesjonale rano do godz. 900 do 930 i wieczorem od godz. 1715 do 1800. W poniedziałek spowiedź w Wilczynie.

3. Po Mszach świętych naszymi ofiarami będziemy mogli wesprzeć dzieło „Mikołaj dla Roberta”.

4. Do posprzątanie naszej świątyni w najbliższą sobotę zapraszam mieszkańców Miłaczewa: Państwa Maciejewskich i Siwińskich, oraz Pana Wiechcińskiego i Pana Jotkowskiego.

5. W piątek od godz. 800 odwiedzę z sakramentalną posługą chorych. Proszę, aby zgłaszać tych chorych, których zwyczajowo nie odwiedzam w I piątki miesiąca, a którzy chcieliby z tej posługi skorzystać

6. Bal karnawałowy organizowany przez parafię, oraz przez Panie z KGW ze Złotkowa odbędzie się 11 stycznia od godz. 1900. Zapisywać można się u mnie wpłacając 180,00 zł. od pary.

7. Na cmentarzu nie są przedłużone opłaty 214 grobów. Kto dokona opłaty do końca tego roku przedłużenie na kolejne 20 lat będzie od daty uiszczenia opłaty. Natomiast od nowego roku jeśli, ktoś będzie chciał przedłużyć ważność grobu, opłata będzie liczona od terminu, kiedy ważność grobu się zakończyła.

8. W minioną niedzielę na ogrzewanie kościoła zebraliśmy 1 368,00 zł., natomiast na Kościół na Wschodzie zebraliśmy 230,00 zł. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie i ofiarność.

9. Opłatki na stół wigilijny możemy nabywać w zakrystii.

10. Msze święte roratnie będą sprawowane we wtorek, czwartek i piątek.

11. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.