Ogłoszenia parafialne na XXX Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 27 Październik 2019 r.

Ogłoszenia parafialne na XXX Niedzielę Zwykłą

XXX Niedziela Zwykła

27 Października 2019 r.

1. W piątek 1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte będą sprawowane o godz. 900, oraz po procesji na cmentarzu, która to procesja zacznie się o godz. 1200. Natomiast na godz. 1800 tego dnia zapraszam na czuwanie pod nazwą „Noc Świętych”. Na początku wsłuchamy się w kilka życiorysów świętych, a następnie, jeśli pogoda pozwoli udamy się procesyjnie na cmentarz, aby modlić się za naszych zmarłych, aby mogli wejść do grona świętych. Na cmentarzu odmówimy Litanię do Wszystkich Świętych oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

2. W sobotę przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte w tym dniu będą sprawowane o godz. 900 i 1800. Po Mszy świętej o godz. 900, jeśli będzie dobra pogoda udamy się na cmentarz, aby odprawić procesję za zmarłych wraz z wymieniankami jednorazowymi. Natomiast Msza święta o godz. 1800 będzie sprawowana za Wszystkich Wiernych Zmarłych, a w szczególności za zmarłych, którzy odeszli od nas w ciągu minionego roku.

3. Uroczystość Wszystkich Świętych przypada w I piątek miesiąca. W związku z tym w czwartek rano od godz. 800 z sakramentalną posługo odwiedzę chorych. Wieczorem o godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu, a następnie okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 1800. Nabożeństwo różańcowe o godz. 1730.

4. Za posprzątanie naszej świątyni bardzo dziękuję mieszkańcom Miłaczewa: Państwu Banaszakom, Błaszkowskim, Sucholasom i Pieczyńskim.

5. Od 1 do 8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 830 wymiana Tajemnic Członków Koła Żywego Różańca.

7. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.