Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 20 Październik 2019 r.

Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą

XXIX Niedziela Zwykła

20 Października 2019 r.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. W naszych modlitwach pamiętajmy o dziełach misyjnych Kościoła.

2. We wtorek 22 października wspominamy św. Jana Pała II. Tego dnia wyjątkowo Msza święta będzie odprawiona o godz. 1630. Po Mszy świętej nabożeństwo różańcowe prowadzone przez Członków Koła Żywego Różańca.

3. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe, które są odprawiane w dni powszednie, od poniedziałku do soboty, o godz. 1730. W niedzielę zapraszam do modlitwy różańcowej w gronie rodziny. Dzieci i młodzież zapraszam na nabożeństwo w sposób szczególny w piątki.

4. Do posprzątania kościoła w sobotę zapraszam mieszkańców Miłaczewa: Państwa Banaszak, Błaszkowskich, Sucholasów i Pieczyńskich.

5. W minioną niedzielę na cele inwestycyjne zebraliśmy 1 204,00 zł. Natomiast na dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 317,00 zł. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiarność i zrozumienie. Prawdopodobnie od jutra zaczniemy prace związane z wymianą desek na chórze. Dziękuję Druhom Strażakom za pomoc w zniesieniu ławek z chóru, aby w ten sposób umożliwić miejsce do prowadzonych prac.

6. Dzieci pierwszokomunijne nie będą miały branej miary na alby w najbliższą środę. Termin został przesunięty.

7. Druki na wymienianki roczne i jednorazowe można odbierać w zakrystii. Bardzo proszę o sprawdzenie czy na stronie cmentarnika są aktualne zdjęcia grobów. Jeśli nie to proszę o kontakt.

8. W minionym tygodniu pan Bóg powołał do siebie świętej pamięci Zdzisław Manikowskiego. Polecajmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek...

9. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.