XXVII Niedziela Zwykła

6 Października 2019 r.

1. Dzisiaj wraz z całym dekanatem udajemy się na pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd z parkingu przy kościele około godz. 1300. Pozostałych parafian zachęcam do łączności duchowej, oglądając transmisję przez Telewizję Trwam, Apelu Jasnogórskiego.

2. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe, które są odprawiane w dni powszednie, od poniedziałku do soboty, o godz. 1730. W niedzielę zapraszam do modlitwy różańcowej w gronie rodziny. Dzieci i młodzież zapraszam na nabożeństwo w sposób szczególny w piątki.

3. Do posprzątania naszego kościoła w najbliższą sobotę zapraszam mieszkańców Miłaczewa: Państwa Beinke, Pawlaczyk dwie rodziny Państwa Kieliszak.

4. Za tydzień w niedzielę 13 października będziemy przeżywać ostatnie w tym roku czuwanie Fatimskie. Zapraszam na wieczorną Msze świętą na godz 1900, po której procesja z modlitwą różańcową do groty Matki Bożej Fatimskiej. Na Mszy świętej będą poświęcone różańce dzieciom przygotowującym się do przyjęcia I komunii Świętej.

5. Również w przyszłą niedzielę przeżywać będziemy „Dzień Papieski”. Ofiary zbierane do puszek, po każdej Mszy świętej przeznaczone będą na Dzieło Nowego Tysiąclecia – Żywy pomnik Świętego Jana Pawła II.

6. Druki na wymienianki roczne i jednorazowe można odbierać w zakrystii. Bardzo proszę o sprawdzenie czy na stronie cmentarnika są aktualne zdjęcia grobów. Jeśli nie to proszę o kontakt. Jest jeszcze około 240 grobów za które nie wpłynęły opłaty.

7. W minionym tygodniu pan Bóg powołał do siebie, z naszej rodziny parafialnej, świętej pamięci Jerzego Płóciennika i Andrzeja Owsińskiego. Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek...

8. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.