Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 29 Wrzesień 2019 r.

Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą

XXVI Niedziela Zwykła

29 Września 2019 r.

1. Od wtorku rozpoczynamy miesiąc październik. Modlitwa różańcowa w dni powszednie od poniedziałku do soboty o godz. 1730. W niedzielę zapraszam do modlitwy różańcowej w gronie rodziny. We wtorek wyjątkowo Msza święta będzie sprawowana o godz. 1700, a po niej nabożeństwo różańcowe.

2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Rano od godz. 800 z sakramentalną posługo odwiedzę chorych. Wieczorem o godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu, następnie odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia i Litanię do Serca Pana Jezusa, a następnie okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 1800. O godz. 1730 nabożeństwo różańcowe.

3. Za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę dziękuję mieszkańcom Miłaczewa Państwu Szpekcińskim i Wiechcińskim.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 830 wymiana tajemnic Członków Koła Żywego Różańca.

5. Druki na wymienianki roczne i jednorazowe można odbierać w zakrystii. Bardzo proszę o sprawdzenie czy na stronie cmentarnika są aktualne zdjęcia grobów. Jeśli nie to proszę o kontakt. Jest jeszcze około 240 grobów za które nie wpłynęły opłaty.

6. W związku z peregrynacją Kopi Jasnogórskiej Madonny w naszej Archidiecezji organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy, wraz z całym dekanatem. Osoby, które się zapisały, a nie opłaciły pielgrzymki, lub nie podały danych osobowych do ubezpieczenia (pesel i adres zamieszkania) proszę aby jak najszybciej to uczyniły. Przebieg pielgrzymki:

• 6 października o godz. 1300 wyjazd

• godz. 1900 – Konferencja

• godz. 2100 – Apel Jasnogórski

• godz. 2130 – 2330 – czuwanie prowadzone przez naszą Archidiecezję

• godz. 2400 – Uroczysta Msza święta

• godz. 130 – Zakończenie i powrót

1. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.