PARAFIA P.W. IMIENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
W ZŁOTKOWIE

Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Trójcy Świętej

Niedziela, 16 Czerwiec 2019 r.

Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Trójcy Świętej


Ogłoszenia Parafialne

Uroczystość

Najświętszej Trójcy

16 czerwca 2019 r.

 

  1. Dzisiaj przeżywamy w Kościele Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – niedziela ta kończy okres spowiedzi i Komunii Wielkanocnej.

  2. W czwartek 20 czerwca przypada Uroczystość Ciała i Krwi Chrystusa, (Boże Ciało). Msze święte w tym dniu będą sprawowane o godz. 900 i 1030, po której wyruszymy z procesją Eucharystyczną do czterech ołtarzy. Zachęcam do licznego udziału w tej Uroczystości, albowiem jest to wyraz naszej wiary i manifestacji w dzisiejszym świecie, że są wartości za którymi warto podążać i ich bronić. Zapraszam do uświetnienia tej uroczystości Druhów Strażaków, Służbę Liturgiczną, dziewczynki sypiące kwiaty, niosących sztandary, poduszki, feretrony i różaniec. Postarajmy się też o wystrój naszych domów, szczególnie na trasie procesji.

  3. Po Uroczystości Ciała i Krwi Pańskiej będziemy trwać w Oktawie Bożego Ciała. Po każdej Mszy świętej wieczornej w dni powszednie, a w niedzielę po Mszy świętej o godz. 1130 wyruszymy z procesją Eucharystyczną wokół kościoła.

  4. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego w Oborach proszę o podanie peselu i adresu zamieszkania. Informacje te są niezbędne do wykupienia ubezpieczenia.

  5. W zeszłą niedzielę na cele inwestycyjne zebraliśmy 1 121,00 zł. Bardzo dziękuję za ofiarność i zrozumienie.

  6. Za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę dziękuję mieszkańcom Janowa: Paniom: Miedzińskiej Kozłowskiej i Kałużnej i dwóm rodzinom Państwu Matuszakom.

  7. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie świętej pamięci Józefa Arend, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 1100. Polecajmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek...

  8. Zachęcam do zakupu i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.

Facebook

Wirtualne spacery

BIURO PARAFIALNE

Od Poniedziałku do Piątku.
Bezpośrednio po Mszy świętej wieczornej.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele
8.30, 10.00, 11.30

Dni powszednie
18:00

KONTO PARAFII

Bank Spółdzielczy w Słupcy, Oddział w Kleczewie
55 8542 0001 3300 0228 0001 7553