Ogłoszenia Parafialne

V Niedziela Wielkiego Postu

7 Kwietnia 2019 r.

 

  1. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 900 wymiana Tajemnic Członków Koła Żywego Różańca.

  2. W piątek od godz. 800 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Proszę zgłaszać tych chorych, których zwyczajowo nie odwiedzam w I piątki miesiąca.

  3. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Palmową Męki Pańskiej. Poświęcenie palm na każdej Mszy świętej, natomiast procesja z palmami będzie mieć miejsce przed Mszą świętą o godz. 900.

  4. Przyszła niedziela jest drugą w miesiącu. Ofiary zbierane przeznaczone będą na cele inwestycyjne.                                Za zrozumienie i ofiarność bardzo dziękuję.

  5. Zapraszam do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 1730, natomiast Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 1430.

  6. Za posprzątania naszej świątyni bardzo dziękuję mieszkańcom Dankowa: Państwu Gontarczykom, Muszyńskim, Skowrońskim i Panu Łuczakowi.

  7. Rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej zapraszam na spotkanie za tydzień po Mszy świętej o godz. 1100.

  8. Bardzo dziękuję tym parafianom, którzy w duchu odpowiedzialności za wystrój naszej świątyni składają ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

  9. Zapraszam do nabywanie nowego numeru Przewodnika Katolickiego.