Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkiego Postu

Niedziela, 31 Marzec 2019 r.

Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkiego Postu

IV Niedziela Wielkiego Postu

31 Marca 2019 r.

1. Rozpoczęliśmy nasze rekolekcje parafialne. Nauki rekolekcyjne będą głoszone na wszystkich Mszach niedzielnych, oraz w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 1800. W te trzy dni powszednie ofiary zbierane będą jako wyraz wdzięczności dla Ojca Rekolekcjonisty. W środę dzień spowiedzi. Z posługi kapłanów z naszego dekanatu w konfesjonale będziemy mogli skorzystać w środę do południa od godz. 900 do 940, natomiast po południu od godz. 1715 do 1800.

2. Swoje rekolekcje będą również przeżywać dzieci i młodzież z naszej Szkoły Podstawowej. Nauki dla nich będą głoszone w środę od godz. 830, oraz w czwartek i piątek od godz. 900.

3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Chorych proszę poinformować, że odwiedzę ich z posługą sakramentalną w piątek 12 kwietnia. Proszę też zgłaszać chorych, którzy chcieliby z tej posługi skorzystać przed Świętami Wielkiej Nocy.

4. W I piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 1700 do 1800.

5. Za tydzień w niedzielę po Mszy świętej o godz. 900 wymiana Tajemnic Członków Żywego Różańca.

6. Do posprzątania naszej świątyni na przyszłą niedzielę zapraszam mieszkańców Dankowa: Państwa Miedzińskich, Gontarczyków, Muszyńskich, i Pana Łuczaka.

7. Radę Duszpasterską zapraszam na spotkanie na plebanię w czwartek na godz. 1900, natomiast Ekonomiczną w piątek, również na godz. 1900.

8. W najbliższą sobotę zapraszam na spotkanie o godz. 1000 na plebanii młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

9. Bardzo dziękuję tym parafianom, którzy w duchu odpowiedzialności za wystrój naszej świątyni składają ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

10. Pan Bóg powołał do siebie, z naszej rodziny parafialnej, świętej pamięci Martę Natywo. Polecajmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek...