Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkiego Postu

Niedziela, 24 Marzec 2019 r.

Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkiego Postu

III Niedziela Wielkiego Postu

24 Marzec 2019 r.

1. Zapraszam do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych.

W piątek o godz. 1630 Droga Krzyżowa, natomiast w niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 1430.

2. W poniedziałek 25 marca będziemy przeżywać Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, który to dzień jest jednocześnie Dniem Świętości Życia.

3. Rekolekcje Wielkopostne będziemy przeżywać od następnej niedzieli, aż do środy, który to dzień, będzie dniem spowiedzi dekanalnej w naszej parafii. W czasie trwania rekolekcji, w poniedziałek, wtorek i środę będą zbierane ofiary dla Księdza Rekolekcjonisty.

4. Za posprzątanie naszej świątyni dziękuję mieszkańcom Dankowa: Państwu Bąkowskim, Dranikowskim, Michalskim i Kaczmarkom.

5. Parafia św. Andrzeja Apostoła w Kleczewie organizuje 5 kwietnia Ekstremalną Drogę Krzyżową. Trasa Drogi Krzyżowej: Kleczew – Licheń – Kleczew. Wyjście sprzed kościoła o godz. 1930. Zapisy do 29 marca. Ta sama parafia organizuje również pielgrzymkę do Rzymu w terminie od 19 do 26 października 2019 roku. Więcej informacji na temat pielgrzymki i zapisów znajdziemy na plakacie w gablocie.

6. Bardzo dziękuję tym parafianom, którzy w duchu odpowiedzialności za wystrój naszej świątyni składają ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

7. Pan Bóg powołał do siebie, z naszej rodziny parafialnej świętej pamięci Krzysztofa Ziarniaka, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 1300. Polecajmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek...

8. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.