Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Wielkiego Postu

Niedziela, 10 Marzec 2019 r.

Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Wielkiego Postu

I Niedziela Wielkiego Postu

10 Marzec 2019 r.

1. Zapraszam do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych.

W piątek o godz. 1630 Droga Krzyżowa, natomiast w niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 1430.

2. W najbliższy wtorek o godz. 1730 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami na spotkanie z Panią szyjącą alby.

3. We wtorek z racji spowiedzi w Ostrowitem Msza święta będzie sprawowana rano o godz. 800. W tym dniu nie będzie Mszy świętej wieczornej.

4. W sobotę na godz. 1000 zapraszam na plebanię młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, natomiast w niedzielę po Mszy świętej o godz. 1100 zapraszam na spotkanie rodziców tejże młodzieży.

5. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą miały miejsce od IV Niedzieli Wielkiego Postu, natomiast dzień spowiedzi świętej będzie w środę na zakończenie rekolekcji. Rekolekcje dla nas wygłosi Ks. Krzysztof Walkowski – Proboszcz Parafii pod wezwaniem Błogosławionego Bogumiła w Gnieźnie

6. Za posprzątanie naszej świątyni dziękuję mieszkańcom Kalinowca: Państwu Tylman, Liskowskim, Kulczak i Guzik.

7. Ludzi dobrej woli, zainteresowanych wystrojem naszej świątyni na czas świąt Zmartwychwstania Pańskiego, proszę o składanie ofiar na kwiaty.

8. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.