Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 20 Styczeń 2019 r.

Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Zwykłą

II Niedziela Zwykła

20 Stycznia 2019 r.

1. Zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej wraz z rodzicami na przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 1100.

2. W minioną niedzielę na cele inwestycyjne zebraliśmy 1 159,00 zł. Za zrozumienie i ofiarność bardzo dziękuję.

3. Do posprzątania naszej świątyni w sobotę zapraszam mieszkańców Józefowa: Państwa Kamińskich, Broniszewskich, Kosmowskich i Kwiecińskich.

4. W tym tygodniu przeżywamy w piątek 25 stycznia Święto Nawrócenia Świętego Pawła.

5. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim parafinom za ciepłe przyjęcie i gościnność podczas wizyt kolędowych. Dziękuję za otwartość serca, ofiarność oraz za poczęstunki. Składam również wyrazy wdzięczności tym wszystkim, którzy tracili swój czas, aby wozić mnie wraz z ministrantami po wioskach naszej parafii.

6. Pragnę poinformować, że sakrament Bierzmowania będzie udzielony naszej młodzieży przez Prymas Polski Arcybiskupa Wojciecha Polaka na Mszy świętej o godz. 1700, dnia 20 maja.

7. Bardzo zachęcam do licznego udziału w nabożeństwach cotygodniowych. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Pani Złotkowskiej, a w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.