Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Pana Jezusa Króla Wszechświata

Niedziela, 25 Listopad 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Pana Jezusa Króla Wszechświata

Uroczystość Jezusa Chrystusa

Króla Wszechświata

25 Listopada 2018 r.

1. Dzisiaj w Kościele przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to też ostatni tydzień roku liturgicznego. Za tydzień rozpoczniemy obchody nowego roku kościelnego I Niedzielą Adwentu. Roraty dla dzieci i wszystkich chętnych będą odprawiane we wtorek, czwartek i piątek o godz. 1700.

2. Do posprzątania naszej świątyni w najbliższą sobotę zapraszam mieszkańców Józefowa Państwa Matuszak, Budkiewicz, Budkiewicz i Janaczyk.

3. Bardzo dziękuję za ofiary składane w drugą niedzielę miesiąca. Zebraliśmy kwotę w wysokości 1 196,00 zł.

4. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca po Mszy świętej o godz. 900 wymiana tajemnic Koła Żywego Różańca.

5. Wszystkich zainteresowanych wycinką drzew na cmentarzu zapraszam w przyszłą sobotę 1 grudnia na cmentarz na godz. 1100.

6. Chorych z sakramentalną posługą odwidzę w piątek 7 grudnia.

7. Zapraszam na cotygodniowe nabożeństwa, w środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Pani Złotkowskiej, natomiast w piątek na koronkę do Bożego Miłosierdzia.

8. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.