Ogłoszenia parafialne na XXXI Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 04 Listopad 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na XXXI Niedzielę Zwykłą

XXXI Niedziela Zwykła

4 Listopada 2018 r.

1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w godne przeżycie Uroczystości Wszystkich Świętych. Szczególne podziękowania składam na ręce Pana Kościelnego wraz z małżonką, Panu Organiście, Panu Krzysztofowi Galińskiemu, Panu Wiesławowi Frontczakowi, Panu Dyrektorowi Domu Kultury i Panom zajmującym się nagłośnieniem, Służbie Liturgicznej Ołtarza, oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do pięknego przeżycia tego święta.

2. Dziękuję również rodziną z Dobromyśla, a więc Państwu Malickim, Laskowskim, Dębowskim Kowalskim za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę.

3. Za tydzień w niedzielę 11 listopada będziemy przeżywać Dzień Niepodległości w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Msza święta za Ojczyznę w tym dniu będzie sprawowana o godz. 1500.

4. W związku z 15 rocznicą moich święceń wraz z kolegami udajemy się na planowaną od dawna pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Nie będzie mnie zatem w parafii od 12 do 21 listopada. Msze święte w tym czasie będą sprawowane przez księży z Kazimierza Biskupiego. W sprawach nagłych proszę się kontaktować z Księdzem Henrykiem Kaczmarkiem – Proboszczem z Ostrowitego. Nr telefonu 63 256 03 59 .

5. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 1100 zapraszam na spotkanie młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania wraz z rodzicami.

6. Przyszła niedziela jest też drugą niedzielą miesiąca. Tradycyjnie ofiary zbierane podczas Mszy świętych będą przeznaczone na cele inwestycyjne naszej parafii.

7. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.