Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 21 Październik 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą

XXIX Niedziela Zwykła

21 Października 2018 r.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna obchody Tygodnia Misyjnego. Pod chórem znajdziemy ulotki, jak możemy pomóc najbardziej potrzebującym w Pakistanie.

2. W poniedziałek, w liturgii Kościoła wspominamy św. Jana Pawła II.

3. Bardzo dziękuję, tym wszystkim, którzy w minioną niedzielę złożyli swoje ofiary na cele inwestycyjne podejmowane w naszej parafii. Dzięki ofiarności wiernych zebraliśmy 1 175, 00 zł. Natomiast na Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 222,00 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

4. Zapraszam na modlitwę różańcową, która odmawiamy codziennie od poniedziałku do soboty o godz 1630, a w niedzielę o godz. 1430. W piątek rozważania i modlitwy prowadzą dzieci i młodzież z naszej szkoły przygotowane przez Panią Katechetkę.

5. Wymienianki roczne jak i jednorazowe można składać w zakrystii, jak i też w kancelarii parafialnej do 28 października włącznie.

6. W zakrystii możemy zakupić kalendarze Misyjne. Koszt jednego egzemplarz wynosi 5,00 zł.

7. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na wieczny spoczynek świętej pamięci Helenę Broniszewska. Polecajmy zmarłą miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek...

8. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.