Ogłoszenia Parafialne

 

XXV Niedziela Zwykła

23 Września 2018 r.

 

  1. Dzisiaj w Wilczynie Odpust Parafialny ku czci św. Tekli. Suma odpustowa o godz. 1200.

  2. W najbliższy wtorek zapraszam na spotkanie po wieczornej Mszy świętej członków Rady Parafialnej na plebanię.

  3. W najbliższą sobotę przypada święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

  4. Po Mszy świętej o godz. 1130 w przyszłą niedzielę zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej wraz z rodzicami.

  5. Za posprzątania naszej świątyni bardzo dziękuję rodzinie ze Złotkowa Państwu Budzińskim, oraz rodzinie z Dobromyśla Państwu Kornowicz.

  6. Firma INTRA Diagnostyka Słuchu przeprowadzi w dniu 28 września (piątek) w przychodni „Kleczew” przy ulicy Strażackiej 1 bezpłatne badanie słuchu. Początek badania od godz. 800, zapisy prowadzi przychodnia. Badanie przeznaczone jest dla pacjentów dorosłych z problemami słuchu, oraz użytkowników aparatów słuchowych.

  7. Od 1 października Msze święte będą sprawowane od poniedziałku do soboty o godz. 1700, natomiast w niedzielę Msze święte o godz. 900, 1100 i 1500. Modlitwa różańcowa przy wystawionym Najświętszym Sakramencie będzie odmawiana pół godziny przed wieczorną Mszą świętą, natomiast w niedzielę o godz. 1430.

  8. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie nasze byłe parafianki, świętej pamięci Genowefę Wojciechowską, której pogrzeb odbył się w sobotę i świętej pamięci Annę Martynowicz, której pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 1200. polecajmy zmarłe Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek...

  9. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.