Ogłoszenia parafialne na XXIII Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 09 Wrzesień 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na XXIII Niedzielę Zwykłą

XXIII Niedziela Zwykła

9 Września 2018 r.

1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy bardzo wyjątkowy dzień – Uroczystość Odpustowa ku czci Imienia Najświętszej Maryi Panny.

2. W czwartek 13 września czuwanie Fatimskie. Zapraszam na wieczorną Msze świętą na godz 1900, po której modlitwa różańcowa i przejście procesyjne do groty Matki Bożej Fatimskiej.

3. Wyrażam ogromną wdzięczność wszystkim osobom, które tak licznie zaangażowały się w przygotowanie i upiększenia naszej świątyni, terenu wokół niej, ołtarza polowego jak i terenu przed plebanią, abyśmy mogli godnie świętować dzisiejszą Uroczystość. Osobne podziękowanie kieruję na ręce tych wszystkich, którzy myślą o parafii jako wspólnocie i przyniosły na plebanie różnego rodzaju dary, abyśmy mogli ugościć księży, którzy przybędą do nas na dzisiejszy Odpust. Wszystkim ludziom dobrej woli Bóg zapłać.

4. W tym tygodniu, w piątek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w sobotę wspomnienie NMP Bolesnej.

5. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.