Ogłoszenia Parafialne

 

XX Niedziela Zwykła

19 sierpnia 2018 r.

 

 

  1. Do posprzątania naszej świątyni zapraszam w najbliższą sobotę mieszkańców ze Złotkowa, nr domów: 13, 15, 16A i 15A, a więc Państwa Szcześniak, Mrozińskich , Pana Kwiecińskiego i Państwa Wnuczek.

  2. Dzisiaj przeżywamy w naszej parafii Dożynki. Jest to szczególny czas dziękczynienia dobremu Bogu za tegoroczne zbiory.

  3. W tym tygodniu Msze święte będą sprawowane w poniedziałek o godz. 900, a we wtorek, środę, czwartek i piątek o godz. 1700.

  4. Dnia 24 sierpnia w piątek o godz. 1800 w kościele parafialnym, w Budzisławiu Kościelnym będzie sprawowana Msza święta z modlitwą o uzdrowienie z nowotworów. Mszy świętej za wstawiennictwem świętego Szabrela będzie przewodniczył Ks. kanonik Wiesław Pacak z Brodnicy. Ksiądz Proboszcz z Budzisławia zaprasza chorych, a jeśli kto by nie mógł przybyć osobiście to niech Rodzina przyniesie karteczkę z imieniem i nazwiskiem chorego do kościoła i złoży w miejscu do tego przygotowanym.

  5. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Jest to również dzień Gminnych Dożynek.

  6. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.