Ogłoszenia parafialne na XIX Niedziele Zwykłą

Niedziela, 12 Sierpień 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na XIX Niedziele Zwykłą

XIX Niedziela Zwykła

12 sierpnia 2018 r.

1. Bardzo dziękuję mieszkańcom ze Złotkowa Państwu Bawoł, Piotrowskim , Wojtaszak i Piotrowskim za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę.

2. Po nawiedzeniu naszego Sanktuarium przez pielgrzymów z Kaszub wyrażam swoją wdzięczność Kołom Gospodyń Wiejskich, członkom Parafialnego Zespołu Caritas jak i wszystkim zaangażowanym, za okazane serce i przygotowanie poczęstunku, zarówno przy kościele jak i też na plebani.

3. W tym tygodniu, w środę 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte w tym dniu będą sprawowane o godz. 900 i 1800. Na każdej Mszy świętej będzie poświęcenie ziół i kwiatów.

4. Za tydzień na Mszy świętej o godz. 1130 będziemy przeżywać nasze Parafialne Dożynki. Bardzo proszę każdą wioskę o przygotowanie dożynkowego bochna chleba, który będzie wniesiony podczas ofiarowania darów. Natomiast wszystkich mieszkańców Złotkowa proszę o przygotowanie świątyni, terenu przy kościele, ja i też całości oprawy związaną z przeżywaniem tej uroczystości. Po zakończonej Mszy świętej będzie wspólna biesiada.

5. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.