Ogłoszenia parafialne na XVIII Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 05 Sierpień 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na XVIII Niedzielę Zwykłą

XVIII Niedziela Zwykła

5 sierpnia 2018 r.

1. Do posprzątania naszej świątyni zapraszam w najbliższą sobotę mieszkańców ze Złotkowa: Państwa Bawoł, Piotrowskich , Wojtaszak i Piotrowskich.

2. W poniedziałek gościmy w naszym Sanktuarium pielgrzymów z Kaszub. Bardzo proszę Koła Gospodyń Wiejskich naszej parafii, jak i ludzi dobrej woli, o przygotowanie poczęstunku dla pątników. W tym też dniu przeżywamy Uroczystość Przemienienia Pańskiego. Msze święte będą sprawowane o godz. 900 i 1800.

3. Za tydzień będziemy przeżywać drugą niedzielę miesiąca. Ofiary zbierane podczas Mszy świętych przeznaczone są na cele inwestycyjne podejmowane w naszej parafii. Ofiary na remont kotłowni można też składać osobiście w zakrystii lub w kancelarii. Można również to czynić poprzez przelew bankowy na nasze konto, które to znajdziemy na stronie internetowej. Wyrażam wdzięczność w imieniu wszystkich parafian, jak też swoim tym wszystkim, którzy w duchu odpowiedzialności za funkcjonowanie naszej parafii już złożyli datek na ten cel.

4. Pragnę również podziękować za ofiary dla polskich misjonarzy, które były zbierane we wspomnienie św. Krzysztofa, podczas poświęcenia pojazdów. Zebraliśmy na ten cel 115,00 zł.

5. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.