Ogłoszenia parafialne na XIII Niedziele Zwykłą

Niedziela, 01 Lipiec 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na XIII Niedziele Zwykłą

XIII Niedziela Zwykła

1 lipiec 2018 r.

1. Bardzo dziękuję mieszkańcom ze Złotkowa, Państwu Drzewieckim, Szczepańskim, Głąbockim i Strużyńskim za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę.

2. W najbliższą sobotę odwiedzę chorych z naszej parafii, początek od godz. 800.

3. Za tydzień będziemy przeżywać drugą niedzielę miesiąca. Ofiary zbierane podczas Mszy świętych przeznaczone są na cele inwestycyjne podejmowane w naszej parafii. Ofiary na remont kotłowni można też składać osobiście w zakrystii lub w kancelarii. Można również to czynić poprzez przelew bankowy na nasze konto, które to znajdziemy na stronie internetowej.

4. W tym roku, jak już to było ogłaszane Parafialne Dożynki przygotowują mieszkańcy Złotkowa. Bardzo proszę o wsparcie powstających inicjatyw.

5. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi i adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 1700 do 1800.

6. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.