Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zesłanie Ducha Świętego

Niedziela, 20 Maj 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zesłanie Ducha Świętego

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

20 maj 2018 r.

1. Dzisiaj w Kościele świętujemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, a w przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Najświętszej Trójcy.

2. W przyszła niedzielę na Mszy świętej o godz. 1100 dzieci po raz pierwszy przystąpią do pierwszej Komunii Świętej. Zapraszam te dzieci na próbę w poniedziałek po wieczornej Mszy świętej, około godz. 1830. Natomiast dzieci, które 3 czerwca będą przeżywały rocznicę przystąpienia do pierwszej Komunii świętej swoją próbę będą miały 1 czerwca, również o godz. 1830.

3. Uroczystość Bożego Ciała w tym roku będziemy świętować 31 maja O przygotowanie ołtarzy na tę Uroczystość proszę mieszkańców następujących wiosek: I ołtarz przy posesji Pani Jadwigi Grzechodzkiej – mieszkańcy Kalisk, II ołtarz przy posesji Państwa Krysztofowiczów – mieszkańców Janowa i Danków „A”, III ołtarz przy posesji Państwa Łabacz – mieszkańców Dankowa i IV ołtarz przy posesji Państwa Malickich – mieszkańców Miłaczewa. Natomiast o przygotowanie całej oprawy dożynkowej proszę mieszkańców Złotkowa. Z góry dziękuję wszystkim za zaangażowanie.

4. Dziękuję parafianom ze Złotkowa, nr domów: 75, 76, 78, i 80: (p. Sobczak, p. Dąbek, p. Hossa i p. Składowskim ) za posprzątania naszej świątyni.

5. Zachęcam do licznego udziału w nabożeństwach majowych, które są odprawiane w dni powszednie o godz. 1730, a w niedzielę o godz. 1430.

6. Bardzo proszę o poinformowanie chorych, których zwyczajowo odwiedzam w pierwszą sobotę miesiąc, że w czerwcu te odwiedziny będą miały miejsce w pierwszy piątek miesiąca to jest 1 czerwca od godz. 800.

7. W drugą niedzielę miesiąca na cele parafialne zebraliśmy 1 027,00 zł. Bardzo dziękuję za ofiarność.