Ogłoszenia Parafialne

VI Niedziela Wielkanocna

06 maj 2018 r.

 

  1. Bardzo serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe, które odprawiane są od poniedziałku do soboty o godz. 1730, natomiast w przyszłą niedzielę nabożeństwo to będzie odprawione podczas Czuwania Fatimskiego.

  2. Za tydzień, w VII niedzielę Wielkanocną, przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to zarazem druga niedziela miesiąca, ofiary zbierane w tym dniu przeznaczone będą na funkcjonowanie naszej parafii.

  3. W przyszła niedzielę 13 maja rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie. Msza święta inaugurująca cykl modlitewnych spotkań będzie sprawowana o godz. 1900, podczas której poświęcę książeczki do nabożeństwa dzieciom przygotowującym się do przyjęcia I Komunii Świętej. Po Mszy świętej różaniec wraz z procesją fatimską do groty Matki Bożej. Zachęcam parafian, jak i też wszystkich sympatyków naszego Sanktuarium do licznego udział w tej szczególnej modlitwie. Nie ma w tym dniu Mszy świętej o godz. 1500. Bardzo proszę naszych strażaków o oświetlenie groty                od godz. 2030.

  4. Od poniedziałku do środy przypadają tzw. Dni krzyżowe – Dni Modlitw o urodzaje i za Kraje Głodujące. W te dni, po wieczornej Mszy świętej będziemy się modlić przy krzyżach: w poniedziałek w Dankowie, we wtorek w Janowie, a w środę w Woli Spławieckiej.

  5. W piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Duch Świętego.

  6. Składam serdeczne podziękowanie Panu Wiesławowi Frątczak za dokonanie niezbędnych napraw elektrycznych, zarówno w naszej świątyni, jak i też w kaplicy pogrzebowej.

  7. Dziękuję parafianom ze Złotkowa, nr domów: 81, 33A, 33D, i 33E: (p. Świątek, p. Guzik, p. Włosiniak i p. Siwińscy ) za posprzątanie naszej świątyni.

  8. Zachęcam do zakupu i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.