PARAFIA P.W. IMIENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
W ZŁOTKOWIE

Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Wielkanocną

Niedziela, 13 Maj 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Wielkanocną


Ogłoszenia Parafialne

VI Niedziela Wielkanocna

06 maj 2018 r.

 

  1. Bardzo serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe, które odprawiane są od poniedziałku do soboty o godz. 1730, natomiast w przyszłą niedzielę nabożeństwo to będzie odprawione podczas Czuwania Fatimskiego.

  2. Za tydzień, w VII niedzielę Wielkanocną, przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to zarazem druga niedziela miesiąca, ofiary zbierane w tym dniu przeznaczone będą na funkcjonowanie naszej parafii.

  3. W przyszła niedzielę 13 maja rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie. Msza święta inaugurująca cykl modlitewnych spotkań będzie sprawowana o godz. 1900, podczas której poświęcę książeczki do nabożeństwa dzieciom przygotowującym się do przyjęcia I Komunii Świętej. Po Mszy świętej różaniec wraz z procesją fatimską do groty Matki Bożej. Zachęcam parafian, jak i też wszystkich sympatyków naszego Sanktuarium do licznego udział w tej szczególnej modlitwie. Nie ma w tym dniu Mszy świętej o godz. 1500. Bardzo proszę naszych strażaków o oświetlenie groty                od godz. 2030.

  4. Od poniedziałku do środy przypadają tzw. Dni krzyżowe – Dni Modlitw o urodzaje i za Kraje Głodujące. W te dni, po wieczornej Mszy świętej będziemy się modlić przy krzyżach: w poniedziałek w Dankowie, we wtorek w Janowie, a w środę w Woli Spławieckiej.

  5. W piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Duch Świętego.

  6. Składam serdeczne podziękowanie Panu Wiesławowi Frątczak za dokonanie niezbędnych napraw elektrycznych, zarówno w naszej świątyni, jak i też w kaplicy pogrzebowej.

  7. Dziękuję parafianom ze Złotkowa, nr domów: 81, 33A, 33D, i 33E: (p. Świątek, p. Guzik, p. Włosiniak i p. Siwińscy ) za posprzątanie naszej świątyni.

  8. Zachęcam do zakupu i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.

 

Facebook

Wirtualne spacery

BIURO PARAFIALNE

Od Poniedziałku do Piątku.
Bezpośrednio po Mszy świętej wieczornej.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele
8.30, 10.00, 11.30

Dni powszednie
18:00

KONTO PARAFII

Bank Spółdzielczy w Słupcy, Oddział w Kleczewie
55 8542 0001 3300 0228 0001 7553