IV Niedziela Wielkanocna

Dobrego Pasterza

22 kwietnia 2018 r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy w Kościele Tydzień Modlitw o powołania Kapłańskie i Misyjne. Ofiary zbierane w dniu dzisiejszym przeznaczone są na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Gnieźnie.

2. W przyszła niedzielę po Mszy świętej o godz. 1100 zapraszam na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej wraz z dziećmi. Natomiast za dwa tygodnie, 6 maja po Mszy świętej o godz. 1100 zapraszam rodziców dzieci, które będą przeżywali I rocznicę przyjęcia I Komunii Świętej wraz z dziećmi.

3. W ubiegłą niedzielę na działalność Caritas Polska zebraliśmy 260 zł.

4. Bardzo dziękuję parafianom ze Złotkowa, nr domów: 54, 54A, 56, 56A i 58: (p. Żelek,                 p. Andrzejewskich, p. Lewańskich i p. Słowińskich ) za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę.

5. Dziękuję również bardzo gorącą tym parafianom, którzy w minionym tygodniu z własnej inicjatywy uporządkowały teren przed plebanią. Jednocześnie proszę rodziców dzieci pierwszokomunijnych i wszystkich chętnych w sobotę 28 kwietnia na godz. 1000 do dalszych prac porządkowych na tym terenie. Proszę zabrać ze sobą graczki, grabie i potrzebny sprzęt.

6. Intencje w miesiącu maju – komentarz własny.

7. Zachęcam do zakupu i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.