Ogłoszenia Parafialne

III Niedziela Wielkanocna

15 kwietnia 2018 r.

 

  1. Dzisiaj rozpoczynamy w Kościele Tydzień Biblijny.

  2. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 1100 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej.

  3. Ministranci po Mszy świętej będą zbierali ofiary do puszek na wsparcie dzieł podejmowanych przez Caritas.

  4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Ofiary zbierane podczas Mszy świętych przeznaczone będą na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Gnieźnie.

  5. W najbliższy piątek, tj. 20 kwietnia rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością ku czci św. Wojciecha, mającą miejsce w Gnieźnie w dniach 28-29 kwietnia. W czasie nowennowym na zakończenie mszy świętej, przed błogosławieństwem, będziemy odmawiać modlitwę do św. Wojciecha, upraszając za jego wstawiennictwem potrzebne łaski dla nas i dla naszej Ojczyzny.

  6. W poniedziałek i wtorek po wieczornej Mszy świętej dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii Świętej będą po raz pierwszy przeżywać Sakrament Pokuty i Pojednania.

  7. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na przyszłą niedzielę parafian ze Złotkowa, nr domów: 54, 54A, 56, 56A i 58: (p. Żelek, p. Andrzejewskich, p. Lewańskich i p. Słowińskich ).

  8. Bardzo dziękuję za złożone ofiary w zeszłą niedzielę. Zebraliśmy 1 156,00 złotych. Dziękuję również Panu Józefowi i Panu Władysławowi za wykonane prace porządkowe.

  9. Zachęcam do zakupu i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.