Niedziela Miłosierdzia Bożego

8 kwietnia 2018 r.

1. Dzisiaj w całym kościele przezywamy Niedzielę Bożego Miłosierdzia rozpoczynającą Tydzień Miłosierdzia. Szczególnie w tym czasie zachęcam do częstego odmawiania koronki do Bożego Miłosierdzia.

2. W poniedziałek będziemy przeżywać Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

3. W środę po wieczornej Mszy świętej zapraszam na plebanie członków Rady Parafialnej.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 1100 zapraszam na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

5. Bardzo dziękuję osobom, które posprzątały naszą świątynię na dzisiejszą niedzielę, a więc Parafianom ze Złotkowa, nr domów: 49, 46, 47a i 53: (p. Krysztofowicz, p. Grzechowska, p. Niedźwiedzińscy i p. Michalak ).

6. Zachęcam do licznego udziału w nabożeństwach, w środę w modlitwie nowennowej do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek przed wieczorną Mszą świętą do odmawiania koronki do Bożego Miłosierdzia.

7. Zachęcam do zakupu i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.