Ogłoszenia Parafialne

V Niedziela Wielkiego Postu

18 marca 2018 r.

1. Nabożeństwa wielkopostne:

- Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 14.30,

- Droga Krzyżowa w piątki o godz. 16.30.

2. W niektórych sklepach na terenie naszej parafii Zespół Caritas wystawił kartony do których możemy, jak co roku, wkładać produkty dla bardziej potrzebujących od nas.

3. W poniedziałek po Mszy świętej wieczornej zapraszam na plebanię członków Parafialnego Zespołu Caritas.

4. W tym tygodniu spowiedź święta wielkopostna będzie we wtorek w parafii Wilczyn, natomiast w czwartek w Parafii Ostrowite. Dodatkowa spowiedź w naszym dekanacie będzie również w czwartek w parafii Ostrowite w godz. od 1900 do 2000.

5. Bardzo dziękuję osobom, które wykazując się troską o wygląd świątyni ofiarują datki na zakup kwiatów do Grobu Pańskiego, jak również osobie, która pragnie zostać anonimowa, a ofiarowała komplet żarówek energooszczędnych do naszych górnych żyrandoli. Pragnę równie gorąco podziękować tym wszystkim, którzy w ubiegłą, II niedziele miesiąca, złożyli ofiary na cele parafialne. Zebraliśmy 1 082 zł.

6. W trosce o naszą świątynię parafialną do jej posprzątania w sobotę zapraszam Parafian ze Złotkowa, nr domów: 19, 40, 42 i 44, ( p. Rewers, p. Adamczyk, p. Kaczmarek i p. Tomczak ).

7. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Palmową, upamiętniającą uroczysty wjazd Pana Jezusa do Jerozolimy. Na każdej Mszy świętej będzie poświęcenie palm.

8. W Wielką Środę odwiedzę chorych z naszej parafii. Proszę o zgłoszenia.

9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.

 

www.sanktuariumzlotkow.pl