Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkiego Postu

Niedziela, 11 Marzec 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkiego Postu

IV Niedziela Wielkiego Postu

11 marca 2018 r.

1. Nabożeństwa wielkopostne:

-  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 14.30,

-  Droga Krzyżowa w piątki o godz. 16.30.

2. W niektórych sklepach na terenie naszej parafii Zespół Caritas wystawił kartony do których możemy, jak co roku, wkładać produkty dla bardziej potrzebujących od nas.

3. Bardzo dziękuję osobom, które wykazując się troską o swoją świątynię ofiarują datki na zakup kwiatów do Grobu Pańskiego, jak też rodziną ze Złotkowa ( p. Janczak, p. Krzymińskich, p. Kaczmarek i p. Michalskich), które posprzątały kościół na dzisiejszą niedzielę.

4. Odbiór alb dla dzieci pierwszokomunijnych będzie we wtorek 13 marca o godz. 1730, a nie jak było zapowiadane wcześniej.

5. W najbliższy poniedziałek po wieczornej Mszy świętej zapraszam na plebanię członków Rady Ekonomicznej.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 900 będzie spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania wraz z rodzicami, natomiast po Mszy świętej o godz. 1100 będzie spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej i ich rodzicami. Bardzo serdecznie zapraszam.

7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.

www.sanktuariumzlotkow.pl