II Niedziela Wielkiego Postu

25 lutego 2018 r.

1. Dzisiaj przeżywamy dzień modlitw w intencji misjonarzy. Przed kościołem zbierać będziemy ofiary do puszek celem realizacji projektów misyjnych w ramach dzieła pomocy Ad Gentes.

Nabożeństwa wielkopostne:

- Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 14.30,

- Droga Krzyżowa w piątki o godz. 16.30. Zachęcam do wspólnej modlitwy i rozważania Męki Pana Naszego Jezusa Chrystusa.

2. We wtorek 27 lutego spowiedź wielkopostna w Budzisławiu Kościelnym.

3. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą się od 07 marca do 09 marca. Dokładny program podam za tydzień.

4. W piątek 02 marca przypada pierwszy piątek miesiąca. Popołudniu o godz. 15.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i godzinna adoracja, w czasie której możliwość spowiedzi pierwszopiątkowej. O 16.30 Droga Krzyżowa a o godz. 17.00 Msza św.

5. W sobotę 03 marca przypada pierwsza sobota miesiąca. W godzinach rannych odwiedzę chorych w posługa sakramentalną.

6. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.

7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.

8. Bardzo dziękuję:

- Parafianom ze Złotkowa nr 33,34,35,36A (p. Kanapa, p. Pietrzak, p. Kapturscy, p. Kołodziejczyk) za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę,

- za dzisiejsze ofiary na utrzymanie parafii,

9. Uprzejmie proszę o ofiary, kto zechce i może, na zakup kwiatów do Grobu Pańskiego.

www.sanktuariumzlotkow.pl