1. Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 14.30. Po tym nabożeństwie bezpośrednio Msza św., w czasie której kazania już nie będzie.

2. Dzisiaj we Wilczynie rozpoczynają się o godz.15.00 dla narzeczonych nauki przygotowujące do sakramentu małżeństwa.

3. W czwartek 22 lutego Święto Katedry św. Piotra.

4. Zachęcam do modlitwy w czasie nabożeństw wielkopostnych. W piątki Droga Krzyżowa o godz. 16.30.

5. Po I Niedzieli Wielkiego Postu, w sklepach na terenie naszej parafii, będą wystawione „kosze” z napisem „ DLA POTRZEBUJĄCYCH”, w których będzie można składać różne produkty dla nich.

6. O posprzątanie kościoła na następną niedzielę poproszę Parafian ze Złotkowa nr 33,34,35,36A (p. Kanapa, p. Pietrzak, p. Kapturscy, p. Kołodziejczyk).

7. W przyszłą niedzielę dzień modlitw w intencji misjonarzy. Przed kościołami zbierać będziemy ofiary do puszek celem realizacji projektów misyjnych w ramach dzieła pomocy Ad Gentes.

8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.

9. Bardzo dziękuję:

- za ubiegłotygodniowe ofiary z racji II niedzieli miesiąca (811),

- za ofiary na utrzymanie naszej parafii,

10. Uprzejmie proszę o ofiary, kto zechce i może, na zakup kwiatów do Grobu Pańskiego.