Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 14 Styczeń 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiejsza niedziela jest drugą w miesiącu, tradycyjnie więc zbieraliśmy składkę na cele parafialne.

2. Od poniedziałku 15 stycznia będziemy kontynuować odwiedziny duszpasterskie. Kolęda od godz. 14.00 obejmująca Kalinowiec – od pp. Tylman do pp. Bryska. Poproszę o zorganizowanie transportu p. Mirosława Nadolskiego. We wtorek 16 stycznia kolęda od godz. 14.00 obejmująca Dobromyśl i Alinowo – od p. Edwarda Krzesińskiego do pp. Szczęsnych. Poproszę o zorganizowanie transportu p. Jakuba Goińskiego. W czwartek 18 stycznia kolęda od godz. 14.00 obejmująca wszystkich tych, którzy nie mogli z różnych przyczyn przyjąć kolędy i dom był zamknięty. Proszę o zgłoszenia w zakrystii lub biurze parafialnym do środy 17 stycznia.

3. Od czwartku 18 stycznia przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4. Tradycyjnie jak co roku zapraszam wszystkich Parafian i chętnych na Parafialną Zabawę Karnawałową, która odbędzie się w dniu 10 lutego 2018 r. Koszt od pary wynosi 200 zł.

5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.

6. Bardzo dziękuję:

- Parafianom z Janowa i Dankowa ”A” za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, za kwiaty

- za gościnność i poczęstunki w czasie kolędy i za złożone przy tej okazji ofiary na potrzeby parafii,

- za dzisiejsze ofiary z racji II niedzieli miesiąca,

7. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

- w środę – św. Antoniego (o)

- w piątek – św. Józefa Sebastiana Pelczara (bp)