PARAFIA P.W. IMIENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
W ZŁOTKOWIE

Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 22 Październik 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą


1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny, w naszej parafii będziemy gościć Misjonarzy Świętej Rodziny z Kazimierza Biskupiego.

2. Dziś Ks. Bp Krzysztof Wętkowski na Mszy św. o godz. 11.00 udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii.

3. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 16.30, w niedziele o godz. 14.30. Dzieci mają swoje specjalne nabożeństwo we wtorki o godz. 16.00.

4. W zakrystii i w kancelarii parafialnej można rezerwować Msze św. na rok 2018, składać wymienianki całoroczne i jednorazowe.

5. W tym roku jeszcze pragniemy zorganizować Andrzejkową Zabawę Parafialną. Odbędzie się ona w sobotę 11listopada 2017 roku. Koszt udziału od pary nie uległ zmianie, a więc wynosić będzie 180 zł. Wszystkie środki zostaną przeznaczone na utrzymanie kościoła i parafii. Serdecznie zapraszam do udziału w zabawie, można się na nią zapisywać u mnie.

6. W związku z wykonaną inwentaryzacją cmentarza bardzo proszę, aby sprawdzić, czy wszystkie dane na stronie internetowej cmentarza są właściwe, tj. czy są właściwie zapisane dane pochowanych, czy zgadzają się daty, czy wszyscy pochowani są dopisani do grobu – można to zobaczyć na naszej stronie internetowej a także na stronie cmentarza: www.cmentarnik.net/zlotkow. Proszę o zgłaszanie się do biura parafialnego dysponentów, gdzie są nieścisłości i braki a także dysponentów, których to groby są oznaczone na czerwono. Na cmentarzu są również groby, na których nie ma żadnych informacji o pochowanych lub informacje są niepełne. W miesiącu październiku zostaną ustawione znicze na grobach, które są oznaczone w internecie na czerwono - czyli takie, których dysponenci są proszeni o kontakt z Biurem Parafialnym aby wyjaśnić nieścisłości. Przypominam, iż według Ustawy z dnia 31 stycznia 1959 r. o cmentarzach i chowaniu zmarłych, Art 7 pkt. 1 i pkt. 2 - grób do ponownego pochówku może być zagospodarowany po 20 latach od daty pochowania zmarłego w przypadku braku przedłużenia jego ważności.

7. Zachęcam do zakupu i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.

8. Bardzo dziękuję:

- za ubiegłotygodniowe ofiary do puszek na Meksyk(106,59)

- za dzisiejsze ofiary na utrzymanie parafii,

- za ofiary na opał

9. W kalendarzu liturgicznym:

- w sobotę – Święto św. św. Szymona i Judy Tadeusza (Ap)

Facebook

Wirtualne spacery

BIURO PARAFIALNE

Od Poniedziałku do Piątku.
Bezpośrednio po Mszy świętej wieczornej.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele
8.30, 10.00, 11.30

Dni powszednie
18:00

KONTO PARAFII

Bank Spółdzielczy w Słupcy, Oddział w Kleczewie
55 8542 0001 3300 0228 0001 7553