PARAFIA P.W. IMIENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
W ZŁOTKOWIE

Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 15 Październik 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę Zwykłą


1. W związku z trzęsieniem ziemi, które nawiedziło Meksyk, Ksiądz Prymas prosi w dniu dzisiejszym o przeprowadzenie składki do puszek. Można również włączyć się w akcję pomocy wysyłając SMS pod numer 72052 (koszt 2,46 z Vat) podając hasło MEKSYK.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele spotkanie rodziców i dzieci z klas III. Po Mszy św. o godz. 15.00 w kościele spotkanie rodziców i młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

3. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 16.30, w niedziele o godz. 14.30. Dzieci mają swoje specjalne nabożeństwo we wtorki o godz. 16.00.

4. W sobotę 21 października od godz. 10.00 spowiedź dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, światków, rodziców i wszystkich zainteresowanych.

5. W następną niedzielę Ks. Bp Krzysztof Wętkowski na Mszy św. o godz. 11.00 udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny, w naszej parafii będziemy gościć Misjonarzy Świętej Rodziny z Kazimierza Biskupiego.

7. W zakrystii i w kancelarii parafialnej można rezerwować Msze św. na rok 2018, składać wymienianki całoroczne i jednorazowe.

8. W tym roku jeszcze pragniemy zorganizować Andrzejkową Zabawę Parafialną. Odbędzie się ona w sobotę 11listopada 2017 roku. Koszt udziału od pary nie uległ zmianie, a więc wynosić będzie 180 zł. Wszystkie środki zostaną przeznaczone na utrzymanie kościoła i parafii. Serdecznie zapraszam do udziału w zabawie, można się na nią zapisywać u mnie.

9. W związku z wykonaną inwentaryzacją cmentarza bardzo proszę, aby sprawdzić, czy wszystkie dane na stronie internetowej cmentarza są właściwe, tj. czy są właściwie zapisane dane pochowanych, czy zgadzają się daty, czy wszyscy pochowani są dopisani do grobu – można to zobaczyć na naszej stronie internetowej a także na stronie cmentarza: www.cmentarnik.net/zlotkow. Proszę o zgłaszanie się do biura parafialnego dysponentów, gdzie są nieścisłości i braki a także dysponentów, których to groby są oznaczone na czerwono. Na cmentarzu są również groby, na których nie ma żadnych informacji o pochowanych lub informacje są niepełne. W miesiącu październiku zostaną ustawione znicze na grobach, które są oznaczone w internecie na czerwono - czyli takie, których dysponenci są proszeni o kontakt z Biurem Parafialnym aby wyjaśnić nieścisłości.

10. Zachęcam do zakupu i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.

11. Bardzo dziękuję:

- wszystkim, którzy brali udział w Czuwaniach Fatimskich,

- za ubiegłotygodniowe ofiary z racji II niedzieli miesiąca(808) i na Fundację „ Dzieło Nowego Tysiąclecia”(106),

- za dzisiejsze ofiary na utrzymanie parafii,

12. W kalendarzu liturgicznym:

- w poniedziałek – św. Jadwigi Śląskiej

- we wtorek – św. Ignacego Antiocheńskiego (bp, m)

- w środę – Święto św. Łukasza (Ap, Ew)

- w piątek – św. Jana Kantego (p)

- w sobotę – bł. Jakuba Strzemię (bp)

Facebook

Wirtualne spacery

BIURO PARAFIALNE

Od Poniedziałku do Piątku.
Bezpośrednio po Mszy świętej wieczornej.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele
8.30, 10.00, 11.30

Dni powszednie
18:00

KONTO PARAFII

Bank Spółdzielczy w Słupcy, Oddział w Kleczewie
55 8542 0001 3300 0228 0001 7553