Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 01 Październik 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj rozpoczynamy miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych. Pierwsze nabożeństwo różańcowe w niedzielę o godz. 14.30.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele spotkanie rodziców i dzieci z klas III. Po Mszy św. o godz. 15.00 w kościele spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

3. Od poniedziałku 02 października Msze św. w dni powszednie o godz. 17.00.

4. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 16.30, w niedziele o godz. 14.30. Dzieci chciałbym zaprosić raz w tygodniu na specjalne nabożeństwo dla nich przeznaczone. Będzie ono we wtorki o godz. 16.00.

5. W pierwszy piątek miesiąca 06 października popołudniu o godz. 15.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i godzinna adoracja, w czasie której możliwość skorzystania z pierwszopiątkowej spowiedzi. Po adoracji nabożeństwo różańcowe i Msza św.

6. W pierwszą sobotę miesiąca 07 października od rana odwiedzę chorych w domach z posługa sakramentalną.

7. W sobotę 07 października we wspomnienie NMP Różańcowej poświęcę na Mszy św. o godz. 17.00 różańce wszystkim dzieciom, które przygotowują się do I Komunii Świętej. W tym dniu będziemy łączyć się duchowo z wszystkimi uczestnikami „ Różańca do Granic”.

8. Następna niedziela jest drugą w miesiącu, tradycyjnie będziemy zbierać składkę na cele związane z utrzymaniem naszej parafii.

9. O posprzątanie kościoła na następną niedzielę poproszę Parafian ze Złotkowa III.

10. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XVII Dzień Papieski: „Idźmy naprzód z nadzieją”. Będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

11. W zakrystii i w kancelarii parafialnej można rezerwować Msze św. na rok 2018, składać wymienianki całoroczne i jednorazowe.

12. W tym roku jeszcze pragniemy zorganizować Andrzejkową Zabawę Parafialną. Odbędzie się ona w sobotę 11listopada 2017 roku. Koszt udziału od pary nie uległ zmianie, a więc wynosić będzie 180 zł. Wszystkie środki zostaną przeznaczone na utrzymanie kościoła i parafii. Serdecznie zapraszam do udziału w naszej zabawie, można się na nią zapisywać u mnie.

13. Zachęcam do zakupu i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.

14. Bardzo dziękuję:

- za dzisiejsze ofiary na utrzymanie parafii,

15. W kalendarzu liturgicznym:

- w poniedziałek – Świętych Aniołów Stróżów

- w środę – św. Franciszka z Asyżu

- w czwartek – św. Faustyny Kowalskiej(dz)

- w sobotę – NMP Różańcowej