1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielą Palmową, która rozpoczyna Wielki Tydzień. Podczas każdej Mszy św. poświęcimy palmy. Jest to czas szczególnego wyciszenia i modlitwy. Wchodząc w Wielki Tydzień, zechciejmy już dziś zaplanować udział w liturgii całego Triduum Paschalnego, a więc w Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielką Sobotę. W niedzielny zaś poranek we Mszy św. Zmartwychwstania Pańskiego i procesji rezurekcyjnej. Nie ograniczajmy się w tych dniach jedynie do sprzątania domów, do przygotowania jedzenia i ciast i przybycia do kościoła ze święconką.
 2. Dzisiejsza niedziela jest drugą w miesiącu, tradycyjnie, więc zbieraliśmy składkę na cele związane z utrzymaniem naszej parafii.
 3. Dziś o godz. 14.30 ostatnie nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
 4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 15.00 próba orkiestry parafialnej.
 5. We Wielki Poniedziałek 10 kwietnia po godz. 15.00 Caritas naszej Parafii będzie rozwoził paczki „ DLA POTRZEBUJĄCYCH”.
 6. Bardzo proszę o pomoc, tych wszystkich, którzy dotychczas zajmowali się wystrojem kościoła, jak i parafian ze Złotkowa II. Chodzi szczególnie o Grób Pański i ciemnicę. Zapraszam do kościoła we Wielką Środę 12 kwietnia na godzinę 10.00.
 7. Całą służbę liturgiczną proszę na spotkanie we Wielką Środę 12 kwietnia po Mszy św. o godz. 18.00.
 8. W związku z wykonaną inwentaryzacją cmentarza uprzejmie proszę, aby sprawdzić, czy wszystkie dane na stronie internetowej cmentarza są właściwe - tj. właściwie zapisane dane pochowanych, daty, czy wszyscy pochowani są dopisani do grobu.
 9. Zachęcam do zakupu i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.
 10. Bardzo dziękuję:
  - za dzisiejsze ofiary związane z drugą niedzielą miesiąca
  - za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego(1120)
 11. TRIDUUM PASCHALNE… - w aktualnościach