V Niedziela Zwykła

Niedziela, 05 Luty 2017 r.

V Niedziela Zwykła

1. Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W sobotę11 lutego będziemy przeżywać XXV Światowy Dzień Chorego. Wybrany temat to – „Zdumienie tym, czego dokonuje Bóg: «wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny» (Łk 1,49)”.Dzień ten jest okazją do zwrócenia szczególnej uwagi na sytuację chorych, a ogólniej rzecz biorąc cierpiących. Dlatego zapraszam chorych i starszych i tych wszystkich, którzy zapewniają im opiekę i leczenie na Mszę św. o godz. 17.00.
  3. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie w kościele młodzieży ponadgimnazjalnej. Po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele spotkanie rodziców i dzieci z klas III. Po Mszy św. o godz. 15.00 w kościele spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
  4. Przyszła niedziela jest drugą w miesiącu, tradycyjnie więc będzie zbierana składka na cele inwestycyjne naszej parafii.
  5. O posprzątanie kościoła na następną niedzielę poproszę Parafian z Janowa i Dankowa „A”.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  7. Bardzo dziękuję:
    - za dzisiejsze ofiary na utrzymanie parafii,
    - za ubiegłotygodniowe ofiary na zakony klauzurowe (168,50)
  8. W kalendarzu liturgicznym:
    - w poniedziałek – św. św. Pawła Miki i Towarzyszy (m)
    - w piątek – św. Scholastyki (dz)