PARAFIA P.W. IMIENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
W ZŁOTKOWIE

Parafia w Złotkowie całym sercem z Ukrainą

Sobota, 12 Marzec 2022 r.

Parafia w Złotkowie całym sercem z Ukrainą


Dziękujemy wszystkim parafianom i parafiankom, a także społeczności Szkoły Podstawowej im. Juliana Tuwima w Złotkowie, którzy odpowiedzieli na apel i przyłączyli się do trwającej w naszej parafii od 27.02. do 04.03. zbiórki na rzecz mieszkańców ogarniętej wojną Ukrainy.

Państwa hojność, otwartość serc i zaangażowanie przeszły najśmielsze oczekiwania, za co jeszcze raz w imieniu organizatorki serdecznie dziękujemy!

Zebrane dary przekazane zostały w niedzielę 6 marca przez naszą parafiankę, a także inicjatorkę wspomnianej akcji, Kingę Arend, na zbiórkę zorganizowaną przez Społeczność Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także na zbiórkę zorganizowaną przez Studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, których to przedstawiciele i wolontariusze przekazali je następnie na poczet organizacji transportujących najpotrzebniejsze rzeczy bezpośrednio walczącym w Ukrainie, a także wszystkim tym, którzy uciekli z pogrążonej wojną ojczyzny i dotarli do Polski.

Podziękowania, w imieniu organizatorki, kierujemy także w stronę sekretarza Gminy i Miasta Kleczew - Pana Jarosława Bąka oraz Pana Pawła Jabłońskiego za pomoc w zorganizowaniu transportu i bezpieczne dostarczenie zebranych rzeczy na miejsce.

Dziękujemy raz jeszcze! Razem możemy więcej! ❤️

Galeria zdjęć

Wirtualne spacery

BIURO PARAFIALNE

Od Poniedziałku do Piątku.
Bezpośrednio po Mszy świętej wieczornej.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele
8.30, 10.00, 11.30

Dni powszednie
18:00

KONTO PARAFII

Bank Spółdzielczy w Słupcy, Oddział w Kleczewie
55 8542 0001 3300 0228 0001 7553