31. Kaszubska Piesza Pielgrzymka Diecezji Pelplińskiej z złotkowskim sanktuarium

Piątek, 06 Sierpień 2021 r.

6 sierpnia, w Święto Przemienienia Pańskiego, w naszym Sanktuarium zatrzymali się pielgrzymi 31. Kaszubskiej Pieszej Pielgrzymki Diecezji Pelplińskiej na Jasną Górę. O godzinie 10.30 sprawowaliśmy Mszę Świętą w intencji Pielgrzymów, prosząc Matkę Najświętszą, aby miała ich w swojej opiece i udzielała wszelkich potrzebnych łask na dalszą drogę pielgrzymowania.

Pątnicy zatrzymali się na godzinny odpoczynek, podczas którego, dzięki uprzejmości Pań z KGW, mogli się posilić. Po krótkim powitaniu Księdza Proboszcza, Pielgrzymi mogli oddać się osobistej modlitwie przy cudownym wizerunku Złotkowskiej Pani.

Po więcej zdjęć zapraszamy do Galerii.